World of Warcraft

Razorfen Kraul

Razorfen Kraul

Razorfen Kraul

Lokace: The Barrens
Maximalní počet hráčů: 5
Level range: 25-30
Zkratka pro dungeon: RFK

Před deseti tisíci lety - během Války Prastarých, mocný polobůh Agamaggan, vyšel do bitvy s Plamenou Legií. Ačkoli obří kanec nakonec zemřel v boji, jeho činy pomohly zachránit Azeroth. Nicméně za nějaký čas na místech, kde dopadla jeho krev, začaly růst ze země trnité zakroucené šlahouny. Quilboarové, kteří se považovali za smrtelné potomky mocného boha, obsadili tyto místa a začali je uctívat. Srdcem těchto kolonií byl Razorfen. Obří masa Razorfen Kraulu byla dobyta starou babiznou jménem Charlga Razorflank. Pod jejím velením útočili quilboaři na ostatní kmeny a také vesnice Hordy. Objevili se i spekulace, že Charlga jednala s vyslanci Pohromy - přičemž seskupovala svůj nic netušící kmen s řadami Nemrtvých kvůli zákeřným cílům.

Bossové

Roogug

Roogug

Roogug je elitní humanoid na levelu 28.

Tento boss je obvykle ignorován, ale padá z něj quest item pro warriory. Quest pro bojovníky z Alliance nese název Fire Hardened Mail a pro Hordu Brutal Armor.

Pokud chcete Roogug v instanci najít, tak se dejte první odbočkou do leva, dokud nedodojdete k velkým výhonkům. Roogug se nachází na konci této oblasti. Na mapě na této stránce má číslo 1.


Vial of Phlogiston
Quest Item
 

Death Speaker Jargba

Death Speaker Jargba

Death Speaker Jargba je elitní humanoid na levelu 30.

Jargba používá kouzlo Mind Control (získá nad vámi kontrolu a může vás využít k útoku na členy party). Asi nejlepším povoláním na tohoto bosse, které by nemělo chybět ve vaší partě je Warlock. Tento boss je pravděpodobně jediným v celém dungeonu, který není immuní na walockův Fear. Warlock by měl Jargbu neustále udržovat ve Fearu a zbytek party by měl zneškodnit jeho strážce. Než, ale zahájíte útok snažte se zabít co nejvíce nepřátel v okolí.


Death Speaker Scepter
Main hand Mace
Death Speaker Mantle
Shoulder, Cloth
Death Speaker Robes
Chest, Cloth

Overlord Ramtusk

Overlord Ramtusk

Overlord Ramtusk je elitní humanoidní polo-boss na levelu 32.

Ramtuska hlídají dva elitní stráže. Pokud můžete tak se snažte zbavit se guardů tím, že je proměníte v ovci, "sapnete", zhypnotizujete (warlockova succubus), nebo budete udržovat ve fearu atd. aby jste mohli zabít Overlorda Ramtuska.


Corpsemaker
Two-hand Axe
Tusken Helm
Head, Mail

Agathelos the Raging

Agathelos the Raging

Agathelos the Raging je elitní vepř, polo-boss na levelu 33.

Velikostí dvakrát převyšuje velikost normálního koda, když se však rozzuří, tak jeho se jeho velikost ještě zvětší. Více o tomto bossovi není známo. Nachází se na úplném konci dungeonu, ale jelikož Razorfen Kraul je spletí chodeb, podobně jako Wailing Caverns, není možné určit přímou cestu k němu.


Swinetusk Shank
One-hand Dagger
Ferine Leggings
Legs, Leather

Blind Hunter

Blind Hunter

Blind Hunter je vzácný elitní netopýr na levelu 32.

Pochází přímo z Razorfen Kraulu a jeho barva je bílo-šedá a křídla má zbarvená do růžova. Hunteři si mohou tohoto netopýra ochočit. Nachází se až na konci Razorfen Kraul, ve stejné chodbě jako Agathelos the Raging, ale na opačném konci. Jelikož občas vyrazí na lov, nebude se v dungeonu nacházet vždy.


Batwing Mantle
Shoulder, Cloth
Nightstalker Bow
Ranged, Bow
Stygian Bone Amulet
Neck

Earthcaller Halmgar

Earthcaller Halmgar

Earthcaller Halmgar je vzácný elitní humanoid v Razorfen Kraul na levelu 32.

Nachází se přímo uprostřed dungeonu. O tomto bossovi, bohužel není nic známo, protože se v dungeonu objevuju zřídka kdy. A to ani to, proč opouští Razorfen Kraul a kam se vydává. Padá z něj velice hezká hůl.Wind Spirit Staff
Two-hand Staff
Whisperwind Headdress
Head, Leather

Charlga Razorflank

Charlga Razorflank

Charlga Razorflank je elitní humanoid na levelu 34. Charlga je posledním bossem v Razorfen Kraul. Je vůdcem spolku Death's Head a klanu Razorfen.

Charlga Razorflank ovládla Razorfen Kraul. Nyní pod jejím velením útočí quilboaři na ostatní kmeny a také vesnice Hordy. Objevili se i spekulace, že Charlga jednala s vyslanci Pohromy - přičemž seskupovala svůj nic netušící kmen s řadami Nemrtvých kvůli zákeřným cílům.

Charlga používá kouzla chain lighting a renew a když jí dojde mana, tak instantně použije ennervate, čímž se její mana opět celá doplní.


Agamaggan's Clutch
Finger
Heart of Agamaggan
Shield
Pronged Reaver
One-hand Axe
Razorflank's Heart
Quest Item
Razorflank's Medallion
Quest Item
Small Scroll
This Item Begins a Quest

Statický loot

V tomto dungeonu padá hodně kvalitních věcí i z normálních elitních mobů, ne pouze z bossů. Šance na lootnutí takovýchto itemů, je ale většinou bohužel malá, a tím roste jejich cena. V Auction House se dají prodat za cenu i okolo 100. Zde je přehled tohoto lootu.


Avenger's Armor
Chest, Mail
Mantle of Thieves
Shoulder, Leather
Pysan's Old Greatsword
Two-hand Sword
Slaghammer
Two-hand Sword
Vendetta
One-hand Dagger
Wolfclaw Gloves
Hands, Leather
Plains Ring
Ring
Pugilist Bracers
Wrist, Mail
Staff of the Shade
Two-hand Staff
Sword of Decay
Main hand Sword