World of Warcraft

Videa

Tales of the Past III

Tales of the Past III

Po roce a půl plného očekávaní je zde konečně pokračování snad nejlepšího filmu z World of Warcraft, Tales of the Past. Blazer se vydává do Northrendu zabít mrtvého rytíře Morgraine a získat meč, který může rozhodnout o osudu celého Azerothu. Legenda o Ashbringeru znovu oživá!

Autor: Martin Falch
Hodnocení: *****
Délka: 1:29:00 hodin
Download:
Torrent
Mirror 1
Mirror 2
Mirror 3

Voodooray's Enter the Moonkin

Voodooray's Enter the Moonkin

Úžasné comedy, story, pvp video. Video je skvěle propracované a naleznete zde jak prvky z Matrixe, tak pořádnou dávku humoru v tak krátké době. Uvidíte zde sílu moonkin formy a jedinou zbraň proti ní. Zaručuji, že při bezduchém zírání na monitor náhle spadnete ze žide. Video je sice krátké, ale má opravdu něco do sebe a prostě ho musíte vidět.

Autor: VoodooRay
Hodnocení: *****
Délka: 02:23 minut
Download: Torrent
Stream: Stage6

HMS Theramore

HMS Theramore

Velice vtipné video od tvůrců Illegal Danish. Sice je opravdu krátké, ale svým humorem tento nedostatek plně vynahradí. Uvidíte kapitána lodi spolu s dalšími, jak oslavují, zpívají a popíjejí. Doporučuji všem kdo se chtějí zasmát!

Autor: Myndflame
Hodnocení: *****
Délka: 01:42 minut
Stream: DivX

Origine vs. Illidan

Origine vs. Illidan

Toto je celkem povedené PVE video. Tento typ videí jistě každý zná, ale v dobré kvalitě se jentak nevidí. Guilda Origine se rozhodla zajít do Black Temple a zabít Illidana. Skvělým úvodem vám představí všechny Bosse v Black Temple a nakonec se vydá zdolat Illidana což se jim nakonec povede v celkem krátkém čase.

Autor: Bobo
Hodnocení: ****-
Délka: 18:54 minut
Download: Torrent
Stream: Stage6

Devastation – 70 Warlock

Devastation – 70 Warlock

Povedené PvP video. Shlédnete zde Warlocka Ranilla, který si to rozdává s jedním a více nepřáteli ve world PvP. Uvidíte spousty drtivých damagů a dobrých kousků. Nemohu říci že toto video je nejlepší, ale určitě stojí za zkouknutí.

Autor: Ranill
Hodnocení: ***--
Délka: 12:10 minut
Download: Torrent
Stream: Stage6